Negocjacja warunków

Wydaje się, że warunki zaproponowane przez bank są  formą ostateczną i niezmienną. Jednak niewiele osób zainteresowanych kredytem wie o możliwości negocjacji. Wypracowania takich korzyści, które zadowalać będą pożyczkobiorcę.

Nie każdy bank też o nich informuje, dlatego warto pytać o kwestię negocjacji w placówkach banku. Warto rozmawiać, analizować, przedstawiać swój punkt widzenia, aby wypracować pole, na którym  odnajdzie się zarówno klient jak i przedstawiciel banku.

Możliwości, które są korzystne i realne do spłaty.  Ustalenia dotyczące marży kredytu, prowizji za jego udzielenie, stawki ubezpieczenia na życie, opłaty za aneksy i wycenę warto przedyskutować z przedstawicielem banku.

Pojawia się tu szansa  na zaoszczędzenie znacznej części pieniędzy, a przecież w całym procesie kredytowym nie chodzi tylko o to by pożyczyć jak najwięcej, ale także by w miarę możliwości oszczędzać w tej sytuacji.

Nawet jeśli decyzja o niższych kosztach nie  zostanie pozytywnie rozpatrzona, przynajmniej można stwierdzić, iż próba negocjacji została podjęta. Co za tym idzie  nic nie stoi na przeszkodzie by podejmować negocjacje w innych bankach.

Poszukując tym samym najlepszej oferty dla siebie. Jednak zazwyczaj bank stara się w pewnych kwestiach dostosować do wymogów klienta, dostrzec i sprostać jego oczekiwaniom, by mógł on być zadowolony z efektu końcowego oferty oraz wyjść z przekonaniem, iż bank w jego sytuacji zrobił wszystko co było możliwe do zrobienia.

www.glosnik.net.pl www.prochowiczanka.prochowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *